Getreuer Makelaars
Brochure downloaden
Constantijn Huygensstraat 98 - DEVENTER

Constantijn Huygensstraat 98

Deventer

  • Bouwjaar: 1960
  • Bouwvorm: bestaande bouw
  • Servicekosten € 217,- per maand
  • Woon opp. ca.: 72 m2
€ 275.000,- kosten koper

Constantijn Huygensstraat 98 te Deventer

Op zoek naar een licht en praktisch ingedeeld appartement met drie slaapkamers, twee balkons én een fijne ligging? Dit goed onderhouden 4-kamerappartement op de tweede woonlaag in de geliefde woonwijk Zandweerd biedt het allemaal.

Dankzij de vele raampartijen is er volop daglicht in de woning en vanuit het appartement kijk je prettig en vrij uit over de omgeving. Aan beide zijden van de woning bevindt zich een balkon.

Dit appartement heeft een eigen woningwebsite: constantijnhuygensstraat98.nl

Indeling van het appartement:

Via de centrale entree, die toegankelijk is met een intercominstallatie, bereik je het appartement. Een ruime hal vormt het centrale middelpunt van de woning en biedt toegang tot alle vertrekken.

De woonkamer ligt aan de voorzijde en heeft dankzij de grote ramen een prettige lichtinval en uitzicht over de straat. Aangrenzend bevindt zich één van de drie slaapkamers. Deze kamer beschikt over een deur naar het zonnige balkon aan de voorzijde. Een mooie bijkomstigheid is dat deze slaapkamer eventueel bij de woonkamer kan worden betrokken, waardoor je extra leefruimte kunt creëren.

Aan de rustige achterzijde bevinden zich de tweede slaapkamer, de keuken en de badkamer. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, afzuigkap, magnetron/oven, koel-vriescombinatie en vaatwasser. Vanuit de keuken stap je zo het tweede balkon op.

De vergrote badkamer beschikt over een ligbad, wastafel en aansluiting voor de wasmachine. In de hal bevindt zich daarnaast een praktische bergkast en bereik je de derde slaapkamer die is gelegen aan de voorzijde en toegang biedt tot een balkon waar je in de middag en avond van de zon kan genieten.

Extra bergruimte:

Op de begane grond van het complex bevindt zich een zeer ruime, afgesloten berging. Ideaal voor fietsen, seizoensspullen en overige opslag.

De woning ligt in de woonwijk Zandweerd, met winkels voor de dagelijkse boodschappen op korte afstand. Ook scholen, het historische centrum van Deventer en het station zijn uitstekend per fiets bereikbaar. En voor een wandeling of een momentje buiten ben je zo bij de IJssel.

Bijzonderheden:
- Licht en goed onderhouden 4-kamerappartement;
- drie slaapkamers;
- twee balkons;
- kunststof kozijnen met dubbele beglazing;
- cv-ketel (Remeha), geplaatst in 2022;
- ruime, afgesloten berging op de begane grond;
- servicekosten VvE: € 217,23 per maand, inclusief opstal- en brandverzekering.

Wij nodigen je van harte uit om het appartement persoonlijk te beleven.
Behoefte om je bij te laten staan door een professional? De adressen van NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.nl.